26 Nisan 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

2016 YAZ MODA SAÇ AKSESUARLARI

2016 ön saç trendleri gerçekleşti. Saç aksesuarlarında minimalizm ve basitlik ön planda artık. Bu sezon birbirinden güzel aksesuarlarla saçlarınız daha bir güzelleşiyor ve göz alıcı hale geliyor. Saç aksesuarları tıpkı makyaj gibi saçlarınızda hızlı yapılan işlemlerle daha şık bir görünüme sahip olmanızı sağlamakta. Hemen toplanan damaged hair, giyilen özensiz kıyafetler gibi size güzellik kaybettirir. Bu sezonun havalı, farklı saç aksesuarlarını kullanmanız, sizin ortamda gösterişli ve tarz olduğunuzu herkese anlatacaktır.

ARTY SAÇ BANTLARI

Bu sezon yine sevilen saç bantları moda. Saç bantları saç aksesuarları trendlerine yıllardır farklı tarzlarda girmekte. Bu sene de ipek ve saten bantlar, renkli ve ışıltılı görüntüleriyle mükemmel görünüm kombinasyonları sunacak.

SATEN HAIR ÖRGÜLERİ VE DÖVMELERİ

Saten tasarımlar ve topuz örgülü saçlar ile etkileyici görünümlere sahip olacaksınız. Bu sezon bob saç kesimi ve lobda kullanılan dövmeler de farklı bir stil yaratmakta.

TAŞLI TOKALAR

Basit tokalar bu sezon of. Artık desenleri ve taşları ile saçınızda fark yaratacak tokalar in. Bu sezon oldukça abartılı saç aksesuarları gündemde olacak. Ve bu taşlı tokalar saçlarda farklı bir görünüm yaratacaklar. Artık herkes için sadelik bitti, abartı başladı. Stilinizi ve abartılı aksesuarlarınızı konuşturacaksınız.

SAÇ KOLYE AÇIK ARA ÖNDE

2016 yeni trendi saç kolyeleri. Şimdi boynunuzdan saçınıza geçen kolyeler bu sezonun en büyük trendi olacak. Aksesuar olarak hair care süsleyecek inciler, taşlar, zincir modelleri ile başınızda taçlar güzelliğinize güzellik katacaklar.

ÇİÇEK SAÇ BANDI

Çiçek saç bantları, klasik ve spor tamamen birbirinden farklı stillerle bu sezon da sizlerle.

SAÇ AKSESUARLARI

Bu sene renkli, havalı, abartılı saç aksesuarları trend. Her stil ayrı bir hava katacak bu sezon. Yeniden hippi trendi saç aksesuarları sezonun moda trendlerini oluşturmakta. Renk, dağınık görünümlü saçlar, tokalar ve saç kolyeleriyle gümbür gümbür bir 2016 yaşanacak.

Kadın Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü