26 Nisan 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Araç sahipleri bu habere dikkat!

Tuhaf saldırı anı güvenlik kamerasına da yansıdı. Görüntülerde saldırganların kısa süre içinde otomobillere nasıl zarar verdiği görülüyor. Otomobil sahiplerinin sabah kalktıklarında farkettikleri saldırı polise bildirildi. Sokakta inceleme yapan polis 50’ye yakın aracın, aynı yöntemle; kesici alet kullanılarak lastiklerinin patlatıldığını belirledi. Saldırganların söz konusu araçlardan bazılarının dikiz aynalarını da kırdıkları görüldü.

GÜVENLİK KAMERASI KAYDETTİ
Saldırganların belirlenip yakalanması için sokaktaki güvenlik kameraları incelendi. Saat 05.00 sıralarında gerçekleşen saldırıda en az 5 kişinin rol aldığı görülüyor. Ellerinde kesici aletler bulunan ve saldırıyı önceden planladıkları anlaşılan 5 kişi sokağa girer girmez otomobillere yönelip zarar veriyor. Kısa denebilecek süre içinde onlarca aracı lastiğini kesen saldırganlar aynı hızla olay yerinden uzaklaşıyor.

SOKAK SAKİNLERİ ŞAŞKIN
Manzarayı sabah sokağa çıktığında gören mahalle sakinlerinden bir kişi, Sabah geldik sokaktaki araçların lastiklerini patlamış bulduk. Sonra kameradan baktık. Adam elini kolunu sallaya sallaya bütün sokakta bulunan yaklaşık elli aracın lastiklerini kesip gitmişl. Ellerinde herhalde bıçaklar var. Bıçaklar ile lastikleri patlatıyorlar dedi. Bir esnaf da Saat 6 civarı gelip dükkanımı açtım. Yol üzerinde kendi aracım da dahil olmak üzere araçların lastiklerinin patlamış olduğunu gördüm. Aşağıya doğru börek almaya gidiyordum sol taraftaki sokaktaki araçların da lastiklerinin patlak olduğunu gördüm. Yapacak bir şey yok. Şurada en az yirmi araç var. Kiminin tek lastikleri kiminin çift lastikleri patlatılmış diye konuştu. Polisin olay ile ilgili soruşturması devam ediyor.

 

Toyota’dan Hidrojen Yakıt Hücreli Mirai için Özel Showroom

Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü