26 Nisan 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Capatect Isı Yalıtımı Ekonominize Katkı Sağlıyor

Filli Boya’nın sunduğu Capatect Isı Yalıtım Sistemleri, doğru ısı yalıtımı ile hem binanızın ömrünü uzatıyor hem de ekonominize katkı sağlıyor.

Sektöründe öncü olan Filli Boya Capatect Isı Yalıtım Sistemleri, binalardaki ısı ve enerji kaybını en aza indirecek sistemi tüketicisine sunuyor. Tüketicilerin faturalarındaki düşüş ile ekonomilerine katkı sağlayan Capatect Isı Yalıtım Sistemleri, ayrıca enerji tasarrufu ile çevreye karşı duyarlılığını da bir adım ileriye taşıyor.

Ülkemizde enerjinin yüzde 37,2’si binalarda, yüzde 32’si sanayide ve yüzde 20’si ulaşımda harcanıyor. Binalarda tüketilen enerjinin en büyük payı ise ısıtmadan kaynaklanıyor. Konutlarda tüketilen toplam enerjinin yaklaşık yüzde 75’inden fazlası ısıtma ve soğutma için tüketiliyor. Isı yalıtımının uzman markası Capatect, alınacak tasarruf önlemlerinin yanı sıra; kaliteli bir ısı yalıtımının faturalarda kazanıma dönüşebileceğini, yalıtım yapılan binalarda yaklaşık yüzde 50 oranında daha az doğalgaz tüketilmesini sağlanabileceğini belirtiyor.

Tüketiciye güvenirliliği ve kalitesinin hakkını veren Capatect Isı Yalıtım Sistemi, ürünlerindeki garanti süresini 10 yıla uzatarak; 2 yıla kadar da uygulama sigortası sunuyor. Böylece kalitesinden ödün vermeyen Capatect Isı Yalıtım Sistemini, tüketiciler gönül rahatlığıyla tercih ediyor.

Filli Boya Yalıtım Grubu 2003-2013 yılları arasında bünyesindeki yalıtım markalarıyla 88 bin binaya, 67 milyon m2 ısı yalıtımı gerçekleştirerek; 1,5 milyar TL tasarruf sağlanmasına katkıda bulundu. Binalarda yapılan ısı yalıtımı ile elde edilen tasarruf miktarının hane halkına ve ülke ekonomisine olan katkı oranının önemini bir kez daha kanıtladı.

Filli Boya Yalıtım, üstün performanslı Capatect Isı Yalıtım Sistemi ile binalardaki ısı kaçaklarını engelleyip bina ömrü boyunca enerji tasarrufunu garanti ediyor.

 

Moda Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü