26 Nisan 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Modanın Tesettürü

tesettür giyim‘de son yıllarda bir atılım içerisinde. Geçtiğimiz yıllara baktığımızda hiç bulamayacağımız kadar çok çeşit tarzda kıyafet bulmak mümkün artık. Doğrusu hep şikâyet etmişimdir niye bizim için bu kadar özenilmiyor diye. Tesettür adına böyle bir derdimiz yok artık.

Renkte kombinasyon

Tesettür giyim için seçilen renkler diğer giyim tarzlarından biraz daha zor ve farklı bence. Baştan aşağı aynı renk giymek bir aralar moda olsa da fazlaca boğucu bence. Gökkuşağı gibi bir tesettür tarz edinin demek değil tabi ki bu ama yemyeşil ağaç gibi gezinenlerden olmayın mesela. Markatesettur.com renk kombinasyonlarının yapılacağı iyi bir nokta. Tesettür giyim deyince renkleri de aklımıza getiren bu adreste tesettür adına dilediğiniz şeyi bulabilirsiniz.

İnce detaylar zordur ama…

Tesettür abiye şıklığı artık göz kamaştırıcı bir hâl aldı. Fiyatlarıyla da gayet uygun olması nedeniyle sadece beğenmeyle kalınmıyor tabi. Bir tıkla eve teslim edilmesi kargo hızı derken beğendiğimiz her şeyin anında elimizde olması ayrıca yorgunluk denen şeye hiç uğranılmaması ayrıca cazip kılıyor. Tesettür abiye alırken giyilecek olan ortam en önemlisi çünkü hepsi prenses elbiseleri gibi uzun olduğundan işleme ve dikim şekliyle ortama en uygun seçim yapılmalı. Günlük giyilecek bir kıyafet olmadığından tesettür abiye seçiminde daha dikkatli olmalıyız tabi. Rengiyle, fiziğinize uygun olmasıyla diye de bitmiyor bu tesettür abiye seçimi daha muhafazakâr olma gibi unsurlarla en küçük detaylarda bile ince ince düşünme getiriyor. Zor olsa da kadınlar için en eğlenceli şey yine de.

Pantolon tunik tamam

Tesettür pantolon üzerine alınan tesettür tunik en revaçta olanlar bu aralar gençler arasında. Hem kolay kombin edilebilmesiyle hem de rahat olması nedeniyle tesettür pantolon ve tesettür tunik tercih sebebi haline geliyor. Tesettür tunik son zamanlarda spor giyimde de kullanılır olması ayrıca sevindirici benim gibi spor giyimden vazgeçmem diyenler için. Tesettür pantolon ve tunik kombinasyonu etek giyemeyenler için özellikle süpermen konumundadır bence.

Etek kadında şuhluk

Pantolondan vazgeçemesem de tesettür etek şıklığını inkâr edemeyeceğim. Bir kadına fazlaca yakışır bence. Rahatlıktan önce şıklık diyenler için de tesettür etek öncelikli tabi. Tesettür etek görünümlü pantolonlar var bir de markatesettur.com da hem şık olup hem de rahatlığı gözle görünen. Etek ayrı bir şuhluk katıyor yine de. Tercih sizin tabi.

Tesettürde dış giyim

Tesettür de en önemlilerden dış giyim tesettür pardesü ve ferace. Ferace ve tesettür pardesü için siyahın asaletini de renklerin şıklığını da bulabilirsiniz burada. Ferace dış giyim olsa da elbise gibi çok farklı ve tarz şekilleriyle size sunulmaktadır. Tesettür pardesü biraz daha ağır bir tarz bence feraceden biraz daha şık ve de.

Moda Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü